Fantastiske tilbud: Cheasy skyr til 20 kr. og Bakkedal smørbar til kun 10 kr.

dato

Vi har gennemgået denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Hammel og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Coop365, Netto, Rema 1000 og SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Coop365: Cheasy skyr til en skarp pris

Coop365 tilbyder 1 kg Cheasy skyr til kun 20 kr. Dette tilbud gælder fra torsdag den 13. november til onsdag den 19. november.

Netto: Bakkedal smørbar til kun 10 kr.

Hos Netto kan du få Bakkedal smørbar til en fantastisk pris af 10 kr. for 200 g. Tilbuddet er gyldigt fra lørdag den 15. november til fredag den 21. november.

Rema 1000: Lurpak smør til 15 kr.

Rema 1000 har et godt tilbud på Lurpak smør, smørbar eller plantebaseret, til kun 15 kr. for 200 g. Dette tilbud gælder fra søndag den 16. november til lørdag den 22. november.

SuperBrugsen: Pålægger pålæg til 10 kr.

SuperBrugsen tilbyder Pålægger pålæg i flere varianter til kun 10 kr. pr. pakke. Tilbuddet gælder fra fredag den 14. november til torsdag den 20. november.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.