Ribena til 20 kr. og dansk ovnklar flæskesteg til 29,90 kr. pr. kg - se de bedste lokale tilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Hammel og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Coop365, Netto, Rema 1000 og SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Coop365: Ribena til kun 20 kr.

Coop365 tilbyder 85 cl flasker af Ribena til en pris på kun 20 kr. Husk, at tilbuddene gælder fra torsdag 8. oktober til onsdag 14. oktober.

Netto: Faxe Kondi eller Pepsi Max sodavand til 10 kr.

Netto har et godt tilbud på Faxe Kondi eller Pepsi Max sodavand til kun 10 kr. for en 1,5 liter flaske. Tilbuddet gælder fra lørdag den 10. oktober til og med fredag den 16. oktober.

Rema 1000: Dansk ovnklar flæskesteg til 29,90 kr. pr. kg

Rema 1000 har et lækkert tilbud på dansk ovnklar flæskesteg uden ben til 29,90 kr. pr. kg. Tilbuddet gælder fra søndag 11. oktober til og med lørdag 17. oktober.

SuperBrugsen: Spier Signature vin til 35 kr. pr. flaske

Hos SuperBrugsen kan du få Spier Signature vin fra Sydafrika til en pris på 35 kr. pr. flaske. Tilbuddet gælder fra fredag 9. oktober til og med torsdag 22. oktober.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.
Mest læste artikler