2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hammel. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Hammel er to nye boliger blevet sat til salg, nemlig villaen på Urmosen 17 og huset på Anbækvej 22.
Urmosen 17 er en rummelig villa på 273 kvadratmeter fordelt på 6 værelser. Boligen ligger på en imponerende grund på 3068 kvadratmeter og er prissat til 4.795.000 kr.
På Anbækvej 22 finder man en mindre villa på 133 kvadratmeter og 5 værelser. Med en grund på 632 kvadratmeter er dette hus udbudt til en pris på 2.298.000 kr. Begge boliger tilbyder forskellige fordele for deres kommende ejere.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.